Oficiální otevření ranche

12. srpna 2013 v 17:52 | schleichačka |  Novinky
Oficiální otevření ranche !!!

Co to znamená? To že jsem konečně doplnila všechny profili a celý areál ranche!
Konečně hotovo jsem z toho utahaná. Jo už to je hotový.

Jedině:

Ano u nás naranchi je veliká slavnost. Jak jsem říkala že jsem sem dala celý areál ranche, tak kromě jízdárny fotky přidám pak teď je venku a už tam mám písek jedině jí musím trochu vylepšit a zajistit aby se ten písek za nic pro nic nevysypal. A taky jsem nepřidala klubiovnu protože se mi jí teď nechce zase stavět a to trvá trochu déle takže jí sem přidam později.

CM:
Ano všichni víte jak jsem udělala první CM a nebojte smyla jsem ho a nejde to poznat. A jak jsem tam psala že jsem to udělala akrylovými barvami tak jsem se spletla udělala jsem to nějakými dětskými byrvičkami jen jsem si to myslela že jsou to akrylovky. V sobotu mi máma dala akrylový barvy protože se dá říct že je malířka akorát nemá takovou práci jenom kraslila pro radost a máme spousty jejích orazu doma na zdech a jestli budete chtít tak vám je někdy nafotím. No, a teď zpátky k věci několik dnů před tím jsem se snažila dělat CM na Bluginsovi nejdřív se mi to nedařilo a smývala jsem to ale, pak v pátek se mi konečně povedlo! Udělala jsem krásný CM akorát byl problém v tý barvě že to nebyly akrylovky a pořád se smazávalo. V sobotu jsem to umyla a udělala znova akrylovkami. A bylo to stejně hezký jako předtím udělala jsem z něj mustanga! Fotky a vše o tom dodám pak.

Soutěž:
Ano, když jsem vám psala že to musím tady vše dodělat a zrušila tamtu soutěž slíbla jsem vám že udělá novou a ano dnes oznámím novou soutěž Letní dobrodružství! Bližší info. dodám později.


A to je ohledně tohoto článku vše a teď fotka Oficiálního otevření ranche.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aša aša | 17. srpna 2013 v 2:23 | Reagovat

Jééj, tak to je super, gratuluji, já budu mít profily..tak v září? :D Je jich moooc :D
Obrazy určitě vyfoť, líbí se mi koukat na něčí díla.. :)
Na ostatní fotky se taktéž těším, hlavně na CMko! :3
Tak gratuluji k otevření ranche! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama